Всеукраїнський форум «Громадські інноваціі»

22.08.2012

Всеукраїнський форум «Громадські інноваціі» проводиться в Державному Університеті Інформаційно-Комунікаційних Технологій за участю представників Уряду та громадських активістів України і Росіі.

Мета проведення форуму — обмін думками, досвідом, ідеями щодо провадження та застосування інформаційних технологій та інтернету для сприяння суспільному розвитку і благоустрою держави.

До уваги учасників конференції пропонується обговорення широкого спектру громадських ініціатив: як тих, що вже існують, з успіхом використовуються і ефективно працюють, так і свіжих інтернет ідей та проектів, запропонованих до розгляду на Форумі. Для цього, зокрема, Кабінет Міністрів України на національному підтримує проведення конкурсу громадських ініціатив SocialBoost.

Публічне обговорення громадських інтернет ініціатив і питань електронного уряду на Форумі та їх подальше впровадження в життя має сприяти зближенню влади та суспільства, реорганізаціі та налагодженню вже існуючого двостороннього зв'язку. Залучення ж небайдужих та соціально-активних громадян до прямої співпраці з Урядом країни та використання для цього наявних інтернет технологій передбачає зробити цю співпрацю сучасною, ефективною та спрямованою на негайне реагування і швидкий результат.

Зареєструватися на участь і переглянути програму Форуму можна буде вже в найближчі дні на офіційному сайті.