Про конкурс

РНБО України спільно з SocialBoost проводить Національний хакатон на тему комунікації та безпеки в умовах конфлікту.

4 квітня 2014 року вперше в Україні відбудеться Національний хакатон на тему комунікації та безпеки в умовах конфлікту. Захід проводиться за підтримкою РНБО України та ініціативою громадської платформи SocialBoost.

У зв’язку з подіями в Криму і загостренням україно-російських відносин Рада національної безпеки і оборони України спільно з громадською платформою SocialBoost (socialboost.com.ua) реалізує спільний проект National Security Hackathon.Мета заходу - розробка веб і мобільних інструментів комунікації, самоорганізації та взаємодопомоги для громадян, ЗМІ та військових в умовах конфлікту. Результати хакатону - створення робочих цифрових рішень, сайт, плагін, додаток або фізичних пристроїв.Захід планується провести 2 квітня 2014 року. Про місце та час буде повідомлено окремо.

Довідково

У конфліктних зонах , а також в пост- конфліктних територіях IT- ентузіасти неодноразово проявляли свою громадянську позицію створюючи нові медіа та засоби комунікації для журналістів , блогерів та ЗМІ в умовах соціального, військового та іншого роду конфліктів.SocialBoost - це громадянське об'єднання , яка стимулює і курирує діяльність більш ніж 1000 IT- ентузіастів і співробітників IT- компаній по всій країні за допомогою проведення хакатонів на соціально- значущі теми , в т.ч. пов'язані з новими медіа , візуалізацією даних і відкритими державними даними. На рахунку SocialBoost десятки розроблених інтерактивних карт , вебсайтів для нішевих спільнот тощо.Хакатон - це 48 годин безперервної інтенсивної розробки за участі змішаних команд (програмісти, дизайнери, громадянські активісти, держслужбовці, в т.ч. у відставці, професіонали з різних областей).