Динамічний дискусійний клуб
0

Проблема

Багато молодих людей хотіли б мати можливість безпосередньо поспілкуватися і подискутувати з відомими людьми, які досягли успіху на теми, які цікаві молоді та які їх турбують. Однак є проблема, що такі можливості практично відсутні, або навіть коли такі і є – тільки незначна кількість може взяти в ній участь, через обмеженість у часі та просторі.

ідея

За допомогою он-лайн платформи «Динамічний дискусійний клуб» ми хочемо організовувати дебати та дискусії із відомими людьми (громадськими діячами, журналістами, підприємцями, та ін.) на актуальні для молоді теми і розміщувати їх на сайті.  Тобто фактично за допомогою прямої онлайн-трансляції будь-яка молода людина зможе бути присутньою на дебатах з будь-якого регіону чи міста та дізнатися думку відомих людей, експертів, з питання, що її хвилює. Також буде можливість поставити питання експертам та отримати відповідь. Окрім того, буде можливість переглянути відеозаписи минулих дискусій у будь-який час.

Автор

Жукевич Богдан Петрович
менеджер

народження ідеї

Майже рік тому, три громадські активісти побачили проблему існування дистанції між молоддю та відомими людьми (науковцями, громадськими діячами, бізнесменами, літераторами та ін.). Адже більшість молоід може лише чути та бачити їх по телебаченню. Було організовано декілька зустрічей із відомими людьми в НаУКМА (Віктор Пинзенник, Богдан Гаврилишин) та КНЕУ (Лариса Буракова, Вахтанг Кіпіані). Однак не всі охочі змогли відвідати зустрічі через співпадіння часу у деяких із навчанням та місцезнаходженні у інших регіонах країни. Ми поставили перед собою завдання: як зробити так, аби незалежно від місцязнаходження кожна людина за бажанням змогла б приєднатися до дискусії з відомою людиною та отримати нові знання.

Голосуй за ідею