"Інтерактивна карта доступності Запорiжжя"
0

Проблема

Аптеки, невеликі магазини, жiночi консультацiї, бібліотеки в нашому місті є недоступними для маломобільних груп населення (інвалідів, пенсіонерів, мам з колясками). Проблема в тому, що багато громадських мiсць не обладнані пандусами, підйомами та спусками.

Ця проблема не кидається суспiльству в очі, оскільки вони просто не бачать, наскiльки важко мобільним групам населення туди потрапити - пенсiонери та iнвалiди мають бажання, та не мають змоги.

ідея

Ідея проекту - створити інтерактивну карту міста Запоріжжя, на якій кожен користувач зможе дати оцінку доступності місць для маломобільних груп населення (мами з колясками, інваліди, пенсіонери). Цей проект зверне увагу суспільства на місця, які вимагають установки пандусів, підйомів і спусків.

Проект розрахован на три місяці, за які буде зроблено дослідження доступності місць. Допоможуть в цьому волонтери, якi готовi присвятити свiй час проекту. Після цього з готовими результатами ми звернемося до чиновників, щоб мотивувати їх щось робити.

Автор

Міценко Юлія Володимирівна
Соціолог/соціальний працівник, працюю Керівником проектів Громадської Організації "Обласного Фонду Підтримки Інвалідів" Перспектива "

народження ідеї

Iдея з'явилась, коли ми зіткнулися з прогулянками маломобільних груп. Ми не знали, як дістатися до місця призначення, так як в інтернеті немає інформації про встановленi пандуси і з'їзди у будівлях держструктур, багатоповерхових будинках і просто на вулицях. Тому хочемо створити таку карту і розмістити її для всезагального доступу жителів і гостей міста. Таким чином маломобiльнi категорії мешканців зможуть спланувати найбільш підходящі маршрути своїх поїздок.

Голосуй за ідею