Немає непотрібних дітей, є заклопотані батьки
0

Проблема

Сьогодення принесло нам не лише розвиток технологій, але й брак часу на спілкування з близькими та рідними. У перегонах за зароблянням грошей, у батьків часто не вистачає часу на власних дітей. Як наслідок – чадо виростає  замкнутим у собі,відлюдкуватим,  йому складно знайти друзів та важко встигнути у навчанні. Для того, щоб почувати себе певним, та виділитися серед інших, діти, під впливом старших «друзів», починають палити та вживати алкогольні напої. На перший погляд,  вини батьків у цьому не видно, адже навіщо тоді школа? Але всім і без мене чудово відомо, що школа не навчить життю, а дасть лише необхідну теоретичну базу.  А от погляди на життя формуються саме в родині. Усе вищеперераховане, на жаль, - правда, яка очікує на нас вже завтра, проте, не все так печально, адже навіть з обмеженою кількість часу батьки матимуть змогу займатися освітою власних малюків.

ідея

Для того, щоб це стало реальністю необхідно втілити в життя проект «Інтернет-няня». Все дуже просто, цей проект являє собою сайт, на якому буде зібрана необхідна базова програма для навчання та відпочинку дітей, що дасть змогу активно розвиватися та підготувати «лідерів суспільства». Інтернет-няня -  матиме кілка розділів – за віковими категоріями (від 3 до 6, від 7 до 12, з 13 до 16), які вміщатимуть підпункти для кожного віку. Для меншеньких – вивчення алфавіту, розвиваючі мультфільми, підготовчій курс до школи. Діти більш старшого віку матимуть змогу в домашніх умовах навчатися  іноземних мов, сучасним та класичним танцям, урокам етикету.
Дівчата та хлопці, які не мають змоги поділитися проблемами друзями,або соромляться поговорити про свою проблему з батьками, в анонімному порядку, можуть звернутися за порадою до психолога або поспілкуватися з однолітками. Перевага цього сайту над іншими в тому, що на ньому буде зібрана вся необхідна інформація й батькам не доведеться відволікатися на пошуки потрібної їм області знань, це збереже батьківський час, та принесе море втіхи та радості малечі!
Успішне майбутнє дітей – ваша спокійна старість.

Автор

Середа Анастасія Юріївна
Журналіст

народження ідеї

Ідея виникла давно, вона навіяна оточуючими. Кожен з нас знає про неї, але ніхто не звертає уваги.

Голосуй за ідею