Батьки й діти.
0

Проблема

За вікном 21 вік – комп’ютери, нано-технології, безмежні простори мережі Інтернет. У сучасного покоління є практично все, про що тільки можна мріяти, окрім, на перший погляд, найпростішого, але найнеобхіднішого кожній дитині й підлітку – взаєморозуміння з  батьками. Їх увага, поради, ( хай навіть ті, що іноді дратують), і підтримка у складну хвилину потрібні кожному. Невже тобі здається дрібницею, що батьки рідко з тобою спілкуються, через надмірну зайнятість ? Даремно,  вони бажають тобі лише кращого, й втрачають свій дорогоцінний час, для заробітку грошей, які потім витратять на твої ж потреби. І  опинившись далеко від рідної домівки – будеш згадувати, як мама читала на ніч казки, будеш пригортати до себе якусь дрібничку – брелок чи записничок, що подарувала рідна душа, й жалкуватимеш, що не сказав найдорожчій  людині щось важливе. Батьки, в свою чергу, жалкуватимуть, що левову частку свого часу присвятили не дитині, а роботі. Що, до речі, може призвести до психологічних травм нащадків. Але все можна виправити…

ідея

… втіливши в життя проект під назвою -  « Інтернет об*єднає родину». Для цього потрібно не так вже й багато: створити  універсальний сайт,  де батькам і дітям даватимуться  поради, для порозуміння між собою. Батькам – як правильно знайти підхід до підлітків. Адже вік від 13 – вважається складним і тут головне не перегнути палицю. А от поради психологів і таких батьків, що вже зіштовхнулись із такою проблемою – аж ніяк не завадить.
До того ж сайт буде корисний і, для батьків-початківців, що зможуть отримати поради від «мамочок зі стажем».
А для дітей це просто купа різних цікавих ідей, як приємно здивувати свої батьків, тим самим вкотре довівши, як сильно ви їх любите. Майстер класи – Hand-made і тому подібні речі. Як це чудово, коли все можна знайти на одному сайті, ( а ще робити цікаві речі усією родиною :)
І нарешті – найцікавіше – кожен бажаючій зможе продемонструвати ( викласти на сайт),  найяскравіші моменти життя - фото своєї дитини ( сім*ї), батьків або ж братів чи сестер. Перемоги, здобутки, найщиріші усмішки і звісно ж щасливі обличчя.  Невже вам немає ким пишатися?

Автор

Середа Ксенія Юріївна
Журналіст

народження ідеї

Оскільки я журналіст, то дещо розуміюся на соціальних проблемах, знаю, що вирішити їх до кінця - не можливо, але з чогось варто розпочинати ))))

Голосуй за ідею