Всі сусіди
0

Проблема

Сьогодні у державі іде активна дискусія про розвиток ОСББ і реформування в такий спосіб ЖКС. Немає інструменту для налагодження взаємодії між мешканцями одного будинку чи комплексу будинків. Немає платформи, яка б дозволила інформувати мешканців про ініціативи, зміни, проблеми. Немає платформи, яка б оптимізувала час і зусилля мешканців у рішенні нагальних проблем. Разом з тим медіа не охоплюють гіперлокальні спільноти і не обслуговують їх інформаційно. Впровадження даного проекту сприяє формуванню мікрогромад і єдиного інформаційного поля.

ідея

Можливість перевести нагальні рішення, обговорення, голосування, платежі в онлайн-площину дозволять зкоротити час прийняття рішень і бути в курсі всіх подій у будинку, діяльності ОСББ. Дозволять формувати активну спільноту свідомих громадян (власників/мешканців квартир), формувати громади на локальному і гіпер-локальному рівні практично.

Автор

Стасів Остап Любомир-Юрійович, Гадзинська Інна Павлівна
Остап Стасів - практичний психолог, консультант, продавець ідей, Інна Гадзинська - редактор, журналіст

народження ідеї

Після створення ОСББ "Еверест -10" у м. Ірпіні, почали активно спілкуватись з іншими ОСББ чи громадами, які хочуть створювати ОСББ. Відсутність єдиної платформи для обміну досідом, обговореня проблем, об"єднання зусиль гальмує якісний розвиток ОСББ. Необхідний інструмент створення сайтів ОСББ і формування єдиного ціннісного інформаційного поля між громадами і ініціативними групами, а також інструмент взаємоджій з ЗМІ

Голосуй за ідею