Мобільний додаток "Служби 112"
0

Проблема

Для людей, що проживають в Україні, особливо молоді, не вистачає доступного джерела знань як допомогти близькій людині, товаришу або звичайному перехожому та надати їй необхідну допомогу до прибуття медиків. Особливо це актуально в малих містах та селищах, коли на декілька сіл один лікар і доводиться далеко їхати до лікарні. Відсутність достовірного джерела інформації як бути людям часто призводить невірно наданної допомоги чи її відсутності, що може спричинити ускладнення у наступному лікуванні.

ідея

Оскільки найбільш поширеним способом комунікації є на сьогодні мобільний телефон потрібно розробити доступний для всіх та безкоштовний додаток для мобільних телефонів, що дозволить людині не тільки виклакати допомогу в екстренних випадках, а й зможе на відеороликах показати, що необхідно робити до прибуття медиків чи рятувальних служб. Також мобільний додаток може передавати знімки та відео постраждалого для консультації по телефону і правильному виконанні усіх відеоінструкцій. Обов’язковим є підтвердження правильності усіх маніпуляцій у розміщеному мобільному додатку з боку наукових інститутів або відповідальних державних органів з питань безпеки.

Автор

Прокопенко Владислав Сергійович
медицина

народження ідеї

Оскільки за професією медик, стикався з реальними ситуаціями, коли треба надати людині допомогу, а поблизу люди, що не знають і не бачили, як вірно її надати.

Голосуй за ідею