Розробка та інтернет-розсилка інформаційного бюлетеня
0

Проблема

Міські органи влади і громадські організації проводять велику роботу по різноманітних питаннях життєдіяльності міста. Інформація про работу висвітлюється в місцевих ЗМІ. Часто виникає потреба скористатися нею згодом, а передачі уже відзвучали. Не завжди є можливість дізнатися активній частині населення і про діяльність громадських організацій.

ідея

Пропонується запровадити випуск щомісячного інформаційного бюлетеня, де висвітлюються основні рішення міських органів влади та робота громадських організацій, що спрямовані на розвиток суспільства. Для доступності населення розсилати бюлетень по ел. адресах громадських організацій, підприємств, активних громадян та висвітлювати його на сайті.

Автор

Лариса Десятко
психолог, журналіст, педагог

народження ідеї

Часто по роботі мені потрібно було дізнатись про ту чи іншу інформацію, і доводилось звертатись до інформативно-аналітичног відділу міської ради, що не завжди зручно і доступно. Тому наша організація почала розробляти та розсилати “інформаційний бюлетень”. Основні питання, які висвітлювались: - проведення “круглих столів”, семінарів, тренінгів; - інформація про донорські організації і діючі проекти; - зміни в основних законах; - питання міського самоврядування; - практичні поради; зразок ...... http://centr-tur.narod.ru/byuleten.html

Голосуй за ідею