"CSR mini" портал про корпоратину соціальну відпоідальність для малого бізнесу
0

Проблема

Копроративна соціальна відповідальність (КСВ) це ідея, що є фундаментом для розробки стратегії існування та розвитку будь-якого західного бізнесу. Через міжнародне співробітництво українські компанії потроху освоюють КСВ, проте це стосується лише великих мереж. В Україні існує понад мільйон підприємств малого та середнього бізнесу, на думку яких КСВ доступна лише для міжнародних корпорацій. Причина - недостаня кількість інформації про особливості КСВ для малого бізнесу, про фінансові та юридичні особливості її оформлення та відсутність конкретних прикладів використання КСВ підприємцями.

ідея

Маємо на меті створення загальнодоступного інформаційного ресурсу, де кожен може знайти інформацію щодо КСВ з орієнтацією на малий та середній бізнес. Основні напрямки: фінснсове та юридичне оформлення коштів та ресурсів витрачених на КСВ, приклади використання КВС українськими компаніями та контакти необхідні для КСВ: центри вторинної обробки сировини, точки прийому шкідливих речових, що використовуються у побуті: батарейки, гума, побутова хімія тощо. Інформація про компанії що пропонують послуги та товари для КВС, наприклад матеріали з паперу вторинної переробки. А також конкретні поради: як стимулювати співробітників до використання принципів КСВ у власному житті: економія ресурсів, уважне ставлення до здоров’я та навколишнього середовища.

Автор

Равчев Олександр Михайлович
pr-менеджер

народження ідеї

Почалось все з директора організації, де я працюю, який зробив з картонної коробки бак для збору пластикових пляшок. Це змусило мене задуматись - "Чому інші невеликі компанії так мало використовують принципи КСВ?". Ми щодня відвідуємо різноманітні магазини, ринки, перукарні тощо Але як рідно бачимо там ознаки відповідального ставлення до ведення бізнесу. Я почав спілкуватись на цю тему з підприємцями, та цікавитись в них чи "пустили б вони КСВ у свій офіс". Більшість з них погоджувались, але казали, що напевно це потребує великих фінансових затрат, що вони не знають як це юридично оформлювати, як вказувати витрати на КСВ у фінснвоих документах. Така проблема надихнула мене на створення сайту, де кожен підприємець міг би дізнатись інформацію стосовно КСВ. Був придбаний домен, та на платформі блоггер зроблений простий сайт-блог http://responsibility.in.ua Але нажаль в реалізації цей проект потребує значного часу та підготовки великої кількості матеріалів, моєї освіти невистачає щоб зрозуміло та вірно підготувати матеріали на фінсову та юридичну тематику.

Голосуй за ідею