Громадська академія
0

Проблема

Українські громадські організації потребують вільного доступу до якісних освітніх програм та інформаційних навчальних технологій, особливо це стосується регіональних організацій, що працюють в малих містах. Вони часто не мають можливості залучати фінансову підтримку, а також не володіють необхідними знаннями та навичками, які б допомогли їм більш ефективно працювати для досягнення своїх цілей.
Проблемою є недостатньо високий фаховий і професійний рівень працівників та волонтерів українських громадських організацій.

ідея

Основне завдання інтернет-проекту  “Громадська академія” - створення сучасної загальнодоступної бази знань для громадських організацій з метою забезпечення їх доступу до якісних тематичних ресурсів освітнього та навчально-методичного спрямування.

Сучасних світ інформаційних технологій дає можливість отримувати знання та освіту безперервно і в зручний спосіб. Разом з тим, ми переконані, що зростання впливовості та ефективності  українського громадського сектору є можливим лише завдяки підвищенню професійного рівня співробітників громадських організацій.

Проект, в першу чергу, є агрегатором знань. На сьогодні громадський сектор України напрацював великий обсяг навчальних матеріалів. Наше завдання  - зробити ці матеріали загальнодоступними.

База матеріалів Проекту поповнються такими способами:
1.  Власні матеріали Проекту.
2.  Моніторинг і публікація посилань на наявні загальнодоступні матеріали  в мережі.
3. Додавання матеріалів користувачами Проекту.

На даний момент доступні такі розділи:
1. Відео - записи тренінгів, семінарів, інтерв’ю і т.д.
2. Презентації - колекція матеріалів у формі презентацій.
3. Публікації - підручники, посібники, методички тощо.
В кожному розділі зарах доступно 38 тематичних категорій з можливістю додавання нових тем.

Автор

Псюк Михайло Олександрович
Економіст

народження ідеї

Ідея з'явилась за період власної роботи у громадському секторі, де на практиці відчув нестачу професійних знань та навичок.

Голосуй за ідею