Здійснюємо мрії разом
0

Проблема

В кожного з нас є свої мрії, котрі роблять наше життя наповненним сенсу, яскравим та різноманітним. Саме завдячуючи мрії у нас є сили самовдосконалюватися і розвиватися, досягати певних висот та нестримно йти вперед по своєму життєвому шляху. Добре коли наші мрії стають дійсністю та роблять нас щасливими.  Але, нажаль, дуже часто вони так і залишаються мріями : нереалізованими та невтіленими.

ідея

Пропонуємо створити “Сайт мрій”.
Усі бажаючи на цьому сайті можуть писати свої мрії, котрі хочуть здійснити. Всі інші учасники мають змогу допомогти мрійнику у реалізації.
Але найголовніша ідея сайту - змінити світ у кращу сторону. Змінивши життя однієї людини не закінчувати  на цьому ланцюжок, а лише починати. Основна  ідея в безкорисній допомозі по втіленню заповітної мрії.
Як це буде виглядати : один учасник трьом незнайомим людям допомагає реалізувати їх мрії. Кожен з тих  кому допомогли пропонує свої послуги  іншим трьом незнайомцям по втіленню їх особистих мрій у життя. Тобто передавати добро далі.
І так теоретично кількість здійснених мрій буде зростати в геометричній прогресії. Три - це лише початок.

Наша ціль - змінити світ на краще шляхом вдосконалення суспільства. Велике складаєтся з малого. Якщо щаслива особистість, то і суспільство, що складається з них, щасливе. А як же не бути щасливим, якщо Твої мрії здійснюются?

Автор

Сініцина Вел Вікторівна
Режисер естради та масових видовищ

народження ідеї

Після перегляду фільму "Заплати вперед". Дуже классний фільм - рекомендую переглянути)))

Голосуй за ідею