Національна Ідея - портал поширення та реалізації ідей
0

Проблема

Люди мають свої ідеї, вони хочуть найти однодумців для їх вдосконалення. Їм треба натхнення, грошова, бюрократична, експертна допомога. Українське суспільство переживає стан все більшої веб-інтеграції одночасно з соціальною атомізацією. Цей сайт спрямований на пошук вдумливих, творчих і допитливих людей, на українську молодь, яка повинна створювати і реалізовувати портфоліо різних проектів (соціальні, творчі, бізнесові) і накопичувати соціальний капітал. Цей сайт передбачений в основну чергу для органів влади і місцевого самоврядування, адже певні якісні і потрібні проекти, які отримають підтримку на сайті та професійну деталізацію, повинні бути підтримані владними органами: допомога у оформленні земельних ділянок, реєстрації тощо. Таким чином окремі конкретні об’єкти державної влади отримають суспільний клич до взаємодії і праці (наприклад облаштування культурного центру в містечку; спорт-залу; фестивалю; концерту; розробки креативними і активними групами бренду міста і його логотипу тощо)

ідея

Вся діяльність з поширення та творення ідей, їхній супровід до точки втілення і так далі відбуватиметься онлайн, за допомогою веб-сайту Національна Ідея.

Автор

Мельник Роман Іванович
економіст, автостопер, футурист-письменник, соціальний активіст, політолог

народження ідеї

брав участь в конкурсі ідей від Інтел - Інтелектуалізація. По ходу розвитку проекту, виявляв безліч помилок і намагався їх шляхом журналістики а також диверсійних дій виправити, що зрештою призвело до кардинального перегляду правил і їхнього усерйознення. Тому коли береш участь у таких проектах, то виникають бачення свого, більш ідеального як на власну думку, більш потрібного

Голосуй за ідею