транспорт-України онлайн
0

Проблема

Немає єдиного сайту про розклад руху транспортних засобів по Україні, який би надавав адекватну точну детальну інформацію декількома найпоширенішими мовами світу, був ергономічний і перебував би на перших місцях в пошуковиках за такими простими як для туриста чи простого громадянина України запитами як: як доїхати Львів - Чернігів; Донецьк - Слов’янськ розклад руху; how to get from Odessa to Lviv, bus Ukraine тощо. Цей сервіс повинен замінити старі довідкові телефонні служби і стати державним проектом, а не комерційним. Так як держава підтримує сайти міністерств, відомств і так далі, вона повинна створити і сайт, що буде надавати інформацію про всі транспортні засоби по Україні, в тому числі міські, внутрірайонні, міжобласні... Це тренд майбутнього і теперішнього, повинні існувати продумані служби в інтернеті, створені для громадян державою за їхні ж кошти.

ідея

Інтернет-технології це якраз есенція цього проекту, адже він весь базується онлайн. Це наприклад правильне розміщення, просування сайту, оптимізація під пошуковики, створення програмного якісного ядра веб-сайту, веб-дизайн тощо.

Автор

Мельник Роман Іванович
економіст, автостопер, футурист-письменник, соціальний активіст, політолог

народження ідеї

коли я сидів у хостелі в Кракові тиждень тому і не міг знайти інформації англійською мовою щодо руху автобусів та поїздів по Польщі і по Європі. Тоді я зрозумів, ще це дуже обмежує потенційних туристів і відвідувачів, формує негативне враження і створює зайві труднощі. А для України і для її громадян ця проблема ще стоїть гостріше, хоча є позитивні зрушення з Укрзалізницею. Однак наприклад розібратися у приміських поїздах і їхньому розкладі на сайті укрзалізниці дуже неможливо.

Голосуй за ідею