Адміністративні послуги - легко та доступно
0

Проблема

На даний час досить актуальним є питання надання адміністративних послуг (надання дозволів, ліценцій тощо), що включає в себе безліч необхідних документів та структур, які обов’язково потрібно відвідати. Молодим людям надзвичайно важко розібратися із термінами, функціями різних підрозділів міської влади. Також часто молодь стикається з тим, що не знає ні місця знаходження, ні переліку необхідної документації для отримання певної довідки. Трапляється, особа, яка б мала витрачати декілька годин на отримання необхідних їй документів, витрачає декілька днів або й тижнів.  Отож при всіх спробах місцевих органів влади донести інформацію про механізм отримання якісної адміністративної послуги, розвивається тільки корупція - хто ж хоче стукати тижнями в різні двері, так і не отримавши належних даних.

ідея

Так, як молодь не може уявити уже свого життя без Інтернету, даний інтернет проект сприятиме підвищенню обізнаності мешканців міста щодо надання адміністративних послуг. На сайті буде доступна інформація про те, як отримати ту чи іншу довідку, куди йти спочатку, які документи слід мати при собі, де знаходиться та чи інша організація, графік робіт таких закладів. Також користувачі зможуть обмінятися корисним досвідом у отриманні певної адмінпослуги, порадами. На карті можна буде позначати різні маршрути для отримання різних типів дозволів.

Автор

Сидор Уляна Володимирівна
менеджер з маркетингу та досліджень

народження ідеї

На власному досвіді я переконалась, як складно отримати грамотне пояснення, необхідну інформацію, довідку чи документ, скільки часу потрібно витрати на отримання адміністрованої послуги. В результаті я звернулась до знайомої за допомогу. Протягом усього періоду ходіння по кабінетах, я помітила, що молодь майже не володіє самою простою інформацією, як наприклад, що таке "ЖЕО" тощо. Саме це і наштовхнуло на дану ідею.

Голосуй за ідею