Фонд добровільного юридичного страхування
0

Проблема

1. Прийняття нових законів, постанов, наказів, розпоряджень та інших підзаконних нормативно-правових актів останнім часом працюють не на користь громадян України. А ті правові документи, що, все ж таки, покликані захищати права та інтереси простого люду, написані специфічною, загальноприйнятою в Україні юридичною мовою. Розібрати таку мову, як і скористатися своїми правами мають змогу лише ті українці, які здатні оплатити послуги «юристів-перекладачів». От і виходить, що між народом та законами, прийнятими на благо цього ж таки народу існує величезна прірва.
2. Прості громадяни не мають відповідних навиків, а інколи просто бояться писати листи-звернення, скарги, заперечення до органів державної влади, вважаючи їх недосяжними.
3. Представництво в судах. Ця область юридичної діяльності потребує не тільки спеціалізованих навиків, а й значної практики. Тому годі й казати, що більшість українців не можуть захистити свої права в суді без професійної допомоги.

ідея

Я хочу створити інтернет ресурс, де українці зможуть знайти відповідь на будь-яке своє юридичне питання. Консультуватимуть їх практикуючі юристи різних сфер права.

Автор

Пузько Віталій Анатолійович
Юрист

сайт: http://soc-in.com

народження ідеї

Вже 2 роки я зі своїми колегами юристами надаємо юридичні консультації на різних спеціалізованих інтернет ресурсах. За цей час стало зрозуміло, що українці мають безліч юридичних питань. Проаналізувавши конкурентів я дійшов висновку, що наша команда чи не єдина, що надає якісні консультації з посиланням на чинне законодавство.

Голосуй за ідею