Ukropp - молодіжний сіті-гайд.
0

Проблема

Дозвілля молоді.

Дозвілля традиційно є однією з найважливіших сфер життєдіяльності молоді. В багатьох випадках  молодь використовує свій вільний час не для корисних цілей або просто не мають можливості зайнятися тим, що бажають.  Молодь представляє собою особливу соціальну групу, найбільш сприйнятливу до соціокультурних інновацій, які роблять різний за своєю спрямованістю вплив на становлення особистості молодої людини.
Молодість виступає як період прийняття відповідальних рішень, які визначають усе подальше життя людини: вибір професії і свого місця в житті, вибір сенсу життя, вироблення світогляду.

ідея

Ресурс спрямований на те щоб показати всі заходи в країні від велопробігів до великих яскравих національних шоу. Висвітлювати кращі музеї, парки, спортзали, магазини, концертні майданчики і все інше! Максимально відокремлювати заходи, які несуть негативний вплив на молодь. Основним завданням є популяризація здорового способу життя для молоді. Ресурс матиме клубну карту для молоді віком від 14 до 28 років, що дозволить економити і активно брати участь у житті міста.

Автор

Грінчук Євгеній Миколайович
фінансист

народження ідеї

Волонтерська діяльніть з молоддю надихнула на ідею, щоб заповнити вільний час цікавими і корисними заходами.

Голосуй за ідею