"Шанс" - проект допомоги дітям-сиротам.
0

Проблема

В Україні є близько 80000 дітей-сиріт. Серед них є велика кількість дітей, які мають хист до того, щоб стати видатними музикантами, вченими, політиками чи лікарями, але цього може ніколи не трапитись, якщо їм не допомогти.

Фінансування від держави недостатньо для того, щоб діти мали змогу отримати необхідне обладнання, унікальний підручник, тощо.

Більшість громадян країни хоч раз та й задумувалися про таких дітей, але життя диктує інший темп, ставлячи подібні думки на задній план і лише одиниці в результаті допомагають дітям-сиротам.

ідея

Я пропоную створити інтернет-проект, в якому волонтери зможуть публікувати анкети дітей з сиротинців з їх фотографіями, успіхами, бажаннями, здібностями та ін., а громадяни, котрі не мають змоги чи бажання відвідувати сиротинці - зможуть прочитати ці анкети та допомогти  дітям матеріально: подарувати книгу, музичний інструмет, комп”ютер, тд.

Окрім того, метою проекту є збір інформації про усі існуючі сиротинці України, їх проблеми та потреби, а також забезпечення прозорості у витрачанні коштів, виділених на дітей.

Автор

Пушкар Віталій Вікторович
Я працюю Ruby on Rails розробником.

народження ідеї

Ідея з'явилася після того, як я прочитав автобіграфію одного з колишніх сиріт та про життя у дитячому будинку.

Голосуй за ідею