Шукалка — ТВОЯ Українська пошукова система
0

Проблема

До появи Шукалки в Україні не існувало національної пошукової системи. Таким чином був відсутній важливий елемент розвитку вітчизняного інтернету.

ідея

Шукалка - українська пошукова система, також Шукалка це унікальний у своєму роді проект, так як вона є першою в світі соціально орієнтованою пошуковою системою, яка буде передавати 30% свого прибутку у дитячі будинки України.

Шукалка працює заради України та українського народу.

Наша ідея - це створення безпрецедентної пошукової системи, в якій користувачі самі будуть зацікавлені, тому що вона в свою чергу працює на них і на майбутнє нашої країни.

Створюючи Шукалку, ми прагнули об’єднати кращі культурні традиції нашої країни з останніми тенденціями в області новітніх розробок, тим самим створити нове уявлення про Україну та українську Інтернет індустрії.

Шукалка - це не просто пошукова система, це скоріше «національна ідея», прагнення зруйнувати стереотип, що все вітчизняне це «ПОГАНО»

Зараз ми тільки на початку шляху, ще багато що належить зробити, але ми віримо, що разом з вами нам це під силу!

Автор

Куда Павло Олександрович
Політолог міжнародник

народження ідеї

Ідея з'явилася досить несподівано. Захотілося зробити щось таке, що змогло б з одного боку допомогти розвитку українського інтернету, а з іншого боку було б корисно і для всієї країни. Якось так і з'явилася Шукалка.

Голосуй за ідею