Welcome to Ukraine
0

Проблема

На сьогоднішній день Україна має неоднозначний імідж серед країн близького та далекого зарубіжжя. Це спричинено багатьма факторами як внутрішньої так і зовнішньої політики. При цьому ті,  хто відвідують нашу країну, завжди відмічають доброзичливість, гостинність і відкритість українського народу,  красу нашої природи та наших жінок, мужність чоловіків.

ідея

Ідея проекту – за підтримки влади створити ресурс, який би демонстрував всю культурну красу нашої Батьківщини перед громадою планети Земля. Такий ресурс допоможе у розвитку культурно-туристичної галузі та дасть поштовх у розвитку міст та містечок, у яких є неабиякий потенціал стати туристичними центрами.

Кожен українець зможе створювати образ своєї держави додаючи інформацію про культурні  заходи, етнографічні та природні цікавинки регіону, свої власні туристичні маршрути з метою популяризації України і її можливостей.

Для українців цей проект стане масштабним ресурсом для культурного спілкування та розвитку внутрішнього туризму.
Портал має бути на англійській, українській та російській мовах.

Автор

Костенко Камілла Емілівна
PR, marketing, event, show-business

народження ідеї

Ця ідея вже багато років виношується в моєму серці. Спікуючись з іноземцями, я прийшла до висновку, що багато суто побутових недоліків вони не помічають, коли розуміють душу нашого народу, нашу культуру та самобутність. Вони з радісттю їздять на наші ярмарки та фестивалі, вони насолоджуються спілкуванням з українцями.

Голосуй за ідею